Ātrais kredīts – pirmais bez % maksas – GreenCredit

Ātrais kredīts – pirmais bez % maksas – GreenCredit. Ja atbilstat visām aizdevēja izvirzītajām prasībām, kredīta saņemšanai nevajadzētu radīt problēmas. Lai pieteiktos aizdevumam un Greencredit.lv pirmo kredītu saņemtu bez procentu maksas, jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapām, kuras laikā tiek izveidots lietotāja konts, no kura turpmāk varēsiet veikt visas nepieciešamās darbības un kontrolēt kredīta saņemšanas un atmaksas gaitu.

Nauda

Lai reģistrētos, jums:

  1. Jāizpilda reģistrācijas anketa, kas pieejama aizdevēja mājas lapā elektroniskā formā. Ierakstot prasītos datus reģistrācijas formā būtu ieteicams kārtīgi pārbaudīt informācijas precīzumu un patiesumu, jo kļūdaini sniegta informācija var kļūt par iemeslu kredīta atteikumam.
  2. Kad reģistrācijas forma aizpildīta, dodieties uz savu e-pastu, un apstipriniet reģistrāciju, klikšķinot uz aktīvās saites aizdevēja sūtītajā vēstulē.
  3. Lai veiktu identifikāciju un apstiprinātu savu identitāti, jums uz aizdevēja bankas kontu jāpārskaita 0,01 eiro cents.

Kad identifikācija veikta un reģistrācijas process pabeigts, jūs varat noformētu aizdevumu, lietojot savu kontu Greencredit.lv mājas lapā. Ātrais kredīts ir pirmais bez % maksas no GreenCredit

Pēc tam, kad būsiet izteicis vēmi saņemt aizdevumu un nosūtījis aizdevuma pieprasījumu, 15 minūšu laikā jūs saņemsiet kreditora atbildi par izvēlētā aizdevuma saņemšanu vai atteikumu. Ja aizdevums tiks piešķirts, nauda uz jūsu bankas kontu tiks nosūtīts nekavējoties.

Lai gan reģistrācijas process varētu šķist sarežģīts un laikietilpīgs – tas patiesībā aizņem vien 5 līdz 10 minūtes, tāpēc aizdevuma saņemšanai kopumā veltīsiet vien aptuveni 25 minūtes.

Ja tomēr saņemts kredīta atteikumus, nevajadzētu mest plinti krūmos un atteikties no iespējas pretendēt uz aizdevumu, jo pastāv iespēja sazināties ar aizdevēju un noskaidrot, iespējamo iemeslu kāpēc aizdevums atteikts. Aizdevuma atteikuma iemesli var būt visdažādākie, piemēram, kļūdainu datu ievade vai pārlieku lielas aizdevuma summas izvēle un citi. Ātrais kredīts internetā, kā pirmais bez % maksas no GreenCredit jāņem atbildīgi!