Bremžu sistēmas detaļas tops

 „Delphi“ (Anglija)

Delphi piegādā rezerves daļas un tehnoloģijas automašīnu rūpniecībai. Šobrīd Delphi ir lielāko pēcpārdošanas piegādātāju pieciniekā, uzņēmumam ir 9 distribūcijas centri visā Eiropā. Visi Delphi produkti, kas ir domāti rezerves daļu tirgum, ir gatavoti saskaņā ar OE prasībām, ir līdzvērtīgi tām vai pat pārāki. Delphi, tāpat kā OE ražotāji, pielieto “zemslāņa tehnoloģiju” disku bremžu uzliku ražošanā. Starp frikcijas materiālu un metālisko mugurpuses plāksnīti ir zemslānis, kas nodrošina stiprāku frikcijas materiāla un plāksnītes saķeri, kā arī uztver daļu no sprieguma vai vibrācijām.

„Brembo“ (Itālija)

Galvenie produkcijas attīstīšanas virzieni: sporta, standarta automašīnu un motociklu ražošana, komerciālas nozīmes automašīnu produkcija. Sporta nozares attīstības sasniegumi tika pielietoti pēcpārdošanas produkcijai. Unikālas formas un izvietojuma ventilējamu disku starpsienas nodrošina lielisku disku dzesēšanu. “Easy check” sistēma viegli palīdz noteikt, vai jau laiks nomainīt nodilušos diskus.

„Ferodo“ (ASV)

Ferodo ir berzes materiālu piegādātājs un piegādā berzes, kā arī sistēmu aizsardzības produktus. Kā berzes, tā arī sistēmu aizsardzības produkti tiek lietoti automašīnu, motociklu, smagā transporta, aviācijas, dzelzceļa, kā arī patērētāju produktu tirgos. Ferodo piedāvā preču zīmju portfeli, ieskaitot Ferodo, Abex, BERAL, Federal-Mogul, Thermo Quiet un Wagner. Sistēmu aizsardzības produktus pārdod ar Bentley-Harris preču zīmi.

„Remsa“ (Spānija)

Rūpnīca piedāvā vairāk nekā 2000 vienības plašu sortimentu, kas aptver Eiropas, Amerikas, Japānas, Korejas un Austrālijas automašīnu gammu. Saskaņā ar jaunapgūto augstspiediena apstrādes tehnoloģiju, līdz 650 grādiem nokaitēta uzlika tiek saspiesta ar 10000 N spēku. Šī procesa rezultāts – nobeigta virsma, saīsināts piestrādes laiks un, pats svarīgākais, jau tūlīt pēc samontēšanas ir efektīva bremzēšana tāpat kā ar OEM uzlikām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *