Darbs vai hobijs – ko izvēlēties

Ja tev ir problēmas, kas saistītas ar jebkura veida attiecībām – vai tas būtu darbs, ģimene, draugs vai brīvais laiks – pastāv dažādas iespējas kompensēt nepilnvērtīgo sajūtu. Tev nebūt nav jāsarauj saites ar visu, kas tavā apziņā saistās ar nepatīkamām izjūtām. Piemēram, pastāv teorija par komforta zonas pamešanu, kuras laikā notiek patiesā cilvēka izaugsme. Citiem vārdiem sakot, tikai caur „neērtiem” cilvēkiem, notikumiem un idejām nonākam pie patiesības.

Tu vari atzīt gan to, ka esi kļūdījies, piemēram, mainot darbu, gan to, ka paredzi kļūdainu iznākumu to darot. Taču izvēle jāizdara šobrīd. Kvantu teorijā kvants, kurš uzvedas kā elektrons, novērojumu procesā maina savu uzvedību, tikko tas tiek novērots. Tātad, ja tu gribi saskatīt negatīvu iznākumu, tu to arī redzēsi. Un otrādi – pozitīva doma nesīs augļus arī tajā dimensijā, ko pieņemts saukt par realitāti. Varbūt iepriekš minēto procesu var izskaidrot arī ar citiem zinātniskiem parametriem – tev ir daudz attīstības iespēju domāšanas laukā! Tiem, kuri spēj izanalizēt domu ķēdes reakciju, būs lemts lielākoties izdarīt pareizos lēmumus. Ir pierasts, ka sievietēm piemīt šāda rīcība, un tā tiek dēvēta par intuīciju. Vienkārši atzīdams, ka Tu kļūdies, Tu vari mācīties nekļūdīties šai pašā jautājumā vēlreiz, kā arī turpināt veiksmju sēriju.

Tomēr atkal gribu uzsvērt labo ziņu. Problēmas (vai kļūmes) mūs ne vien spēj apbēdināt – jā, tās to dara, ja Tu esi ar mieru iesaistīties emocionāli. Tomēr tās arīdzan sniedz noderīgas mācību stundas. Problēmas vai kļūdas atzīšana ir pirmais solis ceļā uz mācības gūšanu. Ja esi gatavs atzīt, ka Tava pašreizējā darbavieta Tev ir nepiemērota, tālāk nelasi. Taču, ja šaubies, tev noteikti jāizlasa turpmākās rindas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *