Iemesli, kas traucē tev nopelnīt vairāk

Viens no iemesliem, kādēļ cilvēki nemitīgi sūdzas par apstākļiem, kādos nokļuvuši, ir vēja svaidītas skaidiņas sindroms. Proti, viņi vēl nav tikuši skaidrībā par to, ko vēlas darīt dzīvē. Viņu mērķi ir neskaidri. Lai gan notikumu līmenī šie cilvēki daudz ko var mainīt un arī maina, tas notiek, viņiem pašiem to neapzinoties. Apzināšanās ir pirmais solis arī uz iespēju nopelnīt vairāk.

Tu pats vēl neesi savas dzīves noteicējs, bet ļaujies gaisa plūsmām. Ja ar šādu cilvēku gadās sastapties, viņu var viegli atpazīt: skumjš skatiens, novalkātas drēbes, mūžīgi draudzīgs un „čomisks”. It kā labs cilvēks, bet nekādā gadījumā nedrīkst pakļauties viņa ietekmei. Šis cilvēku tips neko nevēlas, viņam nav sapņu un ticības nākotnei. Tai pašā laikā viņš apsūdz apstākļus, kuri mūždien ir slikti, neizdevīgi, neierosinoši. Nekļūsti par šo cilvēku!

Tu nemaz nevēlies nopelnīt vairāk. Darbs ir Tavs prieks, un jāsaka, ka daudzi vēl joprojām tikai dodas šāda mērķa virzienā. Tev nav svarīgi, cik naudas Tu saņem, jo galvenais ir – darīt ar baudu. Tas raksturīgs cilvēkiem, kuri savu aizraušanos pārvērtuši par naudas darbu, ar nosacījumu, ka minētā sirdslieta no tā necieš.

Tev pietiek ar to, kas Tev jau ir un pieder. Piemēram, Tu vari veltīt pietiekami daudz laika citām nodarbēm, Tev dzīve ir interesanta un pašpietiekama.

Tu vēl joprojām meklē pareizo biznesa partneri, kurš spēs pārvaldīt uzņēmuma naudas kontus tā, lai, līdzīgi kā teikts kādas degvielas uzpildes stacijas reklāmā, „Karte vienmēr būtu pilnā”.