Ko iestāsta, kas neļauj attīstīties

Ja uzskati sevi par domājošu cilvēku, tad esi nonākusi personības attīstības posmā, kad savai dzīvei vajadzētu pievērst nopietnu uzmanību. Tas nenozīmē, ka iepriekš Tev nebūtu bijis sava viedokļa, savas dzīves pozīcijas un savu morāles un ētikas standartu. Atrodoties tādā dzīves nogrieznī, kad vērot savas jūtas, domas un emocijas, mēģināt atšķetināt tās vienu no otras ir interesanti, pārdomas par jebkuru jautājumu ir vērā ņemams rādītājs, kas jāaplūko Tava konkrēti izvēlētā mērķa kontekstā.

No otras puses, Tava iztēle var būt pārāk skarba vai pat pārlieku izpušķota, un, ja iztēles vadīta, Tu nolem sekot domai, bet tā noved Tevi nepareizā virzienā, tad pārdomu sekas var būt arī ļoti graujošas. Tomēr – esi drosmīga! Arī no kļūdām var mācīties.

Labs veids, kā attīstīties, ir veltīt laiku meditācijai. Tādējādi Tu vari atslābināties no ikdienas naudas un karjeras rūpēm. Vismaz desmit minūtes dienā meditējot, Tu vari atgūt garīgo balansu. Izcili, ja Tu spēj pievērsties arī savai fiziskajai pilnveidei, paralēli nodarbojoties ar kādu sev tīkamu sporta veidu vai vienkārši, ārsta Danilāna ieteikumiem sekojot, dzīvojot kustībā. Naudai un finansēm ir raksturīgi uzkavēties Tavā klātbūtnē. Tev tikai citā reizē un citā veidā jāpierāda, ka Tu cieni attiecības ne vien ar savu fizisko un garīgo būtību, bet arī ar naudu. Ne velti saka, ka tas, ko vēlies, piepildīsies. Drīksti apstāties vien, lai atpūstos. Tev jāveic grūtais ceļš uz mērķi un ar pateicību jāpieņem ikviens notikums Tavā dzīvē, jo attīstība var noritēt arī caur tiem.

Neļaujies sevi apturēt. Tu vari piešķirt katram notikumam pozitīvu jēgu. Ja vien to vēlies, vari padarīt visus dzīves pagriezienus par palīgiem ceļā uz sasniedzamo. Viens no veidiem ir – veikt meditācijas. Tikai tās iesaka pildīt piesardzīgi, ieklausoties savās izjūtās, lai neaizklīstu tādos apvāršņos, no kuriem grūti atgriezties ierastajā pasaules ritumā. Ja uzskati, ka bailes ir tikai izdomājums – Tu drīksti lasīt tālāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *