Kredītkaršu lietošana un nosacījumi

Biežākie kredītkaršu lietošana un nosacījumi:

Kredītkartes

  • Kredītkartes no īstermiņa aizdevumiem atšķiras ar to, ka varat atmaksāt saņemto aizdevumu vairāku maksājumu laikā, maksājot noteiktu kredīta daļu katru mēnesi (5%-10%);
  • Jāuzsver, ka kredītkarte ir ērts maksājumu veids, jo tās izsniedzēji (banka) garantē kredītkartes īpašniekam -kredītkartes saņemšanas līgumā noteiktu kredīta limitu;
  • Būtiski minēt, ka Latvijas bankas saviem klientiem piedāvā vairāku veidu kredītkartes, piemēram, Visa, MasterCard un AmericanExpress un katrai karšu grupai ir vēl sīkāki iedalījumi, kas apzīmēti ar Gold, Professional u.c.

Jāuzsver, ka dažādu veidu kredītkaršu lielākais pluss ir tas, ka aizdevumu ir iespējams izmantot vairākas reizes – dažādos, steidzamos brīžos, kad Jums tas ir visvairāk nepieciešams. Kredītkarte ir droša un ērta iespēja, ko ir iespējams izmantot brīžos, kad steidzami nepieciešama noteikta naudas summa. Tomēr esiet atbildīgs un izmantojiet kredītkartes piedāvātos pakalpojumus tikai tad, ja Jums ir atbilstoša maksātspēja.

Aizdevēji

Tirgū ir daudz dažādu aizdevēju, kas nodrošina ātru naudas kredītu un aizņēmēja ziņā ir izvēlēties pareizo aizdevēju. Lēmums ir jāpieņem ļoti rūpīgi. Procentu likmes atšķiras no aizdevēja uz aizdevēju, tādēļ Jums nepieciešams rūpīgi analizēt tirgu, kā arī iespējamos tarifus, pirms Jūs noslēdzat darījumu ar jebkuru aizdevēju. Jums tikai jāizlemj, ar kuru aizdevēju Jūs vēlētos sadarboties, jo pārējais būs ļoti viegli. Nākamreiz, kad Jūs saskaraties ar jebkādu finanšu krīzi un Jums nepieciešama tūlītēja nauda, Jūs varat apsvērt šādu kredītu priekšrocības un ērtības, lai izpildītu Jūsu finansiālās prasības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *