Kredits365 ātrie un ilgtermiņa kredīti

Kredits365 ir liels un pieredzējis aizdevējs, kurš dod ne tikai ātros kredītus, bet arī ilgtermiņa kredītus. Ilgtermiņa kredīti no Kredits365 – patēriņa kredīti internetā, jo summas līdz 1500 eiro, bet termiņš līdz 2 gadiem.

Tas ir viss, kas Jums ir nepieciešams, lai sāktu un pavisam drīz kļūtu par patiešām veiksmīgu. Viss kas Jums ir vajadzīgs ir apņēmība, centība un nedaudz talanta.

Pieteikties Kredits365 kredītiem

kredits365 2017

Kredit365.lv piedāvā aizņemties naudas summas no 100 līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu no 15 līdz 30 dienām. Aizņemoties pirmo reizi, jūs saņemsiet aizdevumu ar maziem procentiem līdz 300 eiro, tas nozīmē, ka jums nebūs jāpārmaksā komisijas un procentu maksas par aizdevumu izsniegšanu.

Kļūstot par lojālo klientu, jums tiks piemērota 10% atlaide komisijas maksai, ik reizi, kad aizņemsieties no Kredit365.lv.

Ātrie kredīti internetā

Finasējums

Aizņemties naudu internetā ir daudz vienkāršāk un ātrāk, nekā mērojot ceļ uz kādu no klientu apkalpošanas centriem. Šis aizdevējs piedāvā iespēju iesniegt aizdevuma pieteikumu jebkura diennakts laikā, taču jāņem vērā, ka iesniegtie pieteikumi tiks izskatīti darba laikā, kas ir – darbadienās no 8.30 līdz 20.00 un brīvdienās no 11.00 līdz 16.00. Ja aizdevuma pieteikumu esat iesniedzis ārpus darba laika, tas tiks izskatīts nākamās darba dienas pirmajās minūtēs un nekur nepazudīs.

Kredits365 īpašnieks ir DELTA CAPITAL, kam pieder arī Kredits7. Tie ir divi zīmoli, kuri piedāvā aizņemties divu veidu kredītus, kas ir ļoti populāri kredīti Latvijā.

Kredits365 ātrie un ilgtermiņa kredīti, kas pazīstami, kā patēriņa kredīti ir risinājums tiem, kuri saprot, ka kredīts ir atbildīgs naudas risinājums. Nauda netiek dāvināta, bet aizdota, kas nozīmē, ka nauda būs jāatdod kopā ar pievienotajiem procentiem un citām komisijas maksām, ja tādas ir. Viss ir skaidri redzams pirms kredīta pieteikuma.