Patēriņa kredīti 2018 – Vispārīgi

Patēriņa kredītus cilvēki izvēlas dažādiem mērķiem – mājokļa remontam, sadzīves tehnikas iegādei, mācību maksas, ceļojuma vai ārstniecības izdevumu segšanai. Patēriņa kredīti ir plaši pieprasīti, jo neprasa ķīlu un galvenais kritērijs ir aizņēmēja ienākumu apmērs un kredītu ņemšanas pagātne.

Patēriņa kredītu galvenie plusi ir iespēja tos saņemt bez ķīlas, uz ilgu laiku, turklāt dažāda lieluma summas. Ja nelielu ikmēneša maksājumu, varat aizņemties uz laiku līdz pat  5 vai 10 gadiem. Šādus atmaksas termiņus patēriņa kredītiem piedāvā bankas, tomēr ir vērts aprēķināt uz cik ilgu aizņemties, lai tas būtu izdevīgi.

Lai saņemtu patēriņa kredītu bankā, ir vajadzīgi stabili ienākumi un ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Tāpat jāievēro vecuma limits – vairums banku klientiem aizdod patēriņa kredītus no 18, bet daļa tikai no 21 gada vecuma, kā arī ir jāapliecina savi ienākumi ar konta izdruku, vai VID, vai VSAA.

Ja Tev ir nepieciešami līdzekļi, lai samaksātu par studijām, nāc un noformē Kredītu studiju apmaksai. Šis kredīts Tev ir pieejams, ja esi Latvijā akreditētas augstskolas vai koledžas students. Galvenā šī aizdevuma priekšrocība ir tāda, ka tas dod Jums iespēju saņemt nepieciešamos līdzekļus 15 minūtēs.

Kredīta atmaksas aprēķinam ir informatīva nozīme, jo nav iespējams prognozēt summas un termiņus. Procentu likme var gan pieaugt, gan samazināties, ko redzēsiet pirms pieteikuma un līguma.

Jauns portatīvais dators vai jebkurš cits mērķis ir viegli realizējams ar kredītu internetā vai cita veida kredītiem!

Izdevīga kredītkarte ir tā, kura piedāvā ne tikai visplašāko kredītkaršu izvēli, bet arī papildina to ar iespēju, ko sniedz kredīta limits. Kredītkartes kredīta limits dod Jums iespēju aizņemties gadījumā, ja Jūsu kontā nepietiek līdzekļu, un sniedz drošības sajūtu, jo kredīta limits dod iespēju iepirkties arī tad, ja privātie līdzekļi ir iztukšoti!

Vienkāršāk un ātrāk saņemami ir patēriņa kredīti internetā –jānosūta tikai pieteikums internetā vai ar sms, un nauda būs Jūsu kontā 15 minūšu laikā! Salīdzinot dažādu interneta kreditētāju piedāvājumus, ne – banku firmas, turklāt pirmais aizdevums ir bez procentu maksas.