Patlib.lv ievads

Bieži cilvēki saskaras ar neparedzētiem izdevumiem, kurus ir nepieciešams nekavējoties samaksāt un šādos brīžos laba iespēja kā tikt pie finanšu līdzekļiem, ir ātrie kredīti. Tomēr pirms piesakieties ātrajam kredītam ir jāpārliecinās, ka esat atraduši pašu labāko piedāvājumu, kāds ir pieejams. Tādēļ uzskaitīsim dažus piemērus, kā izvēlēties labāko piedāvājumu ātro kredītu tirgū.

Pirmkārt vajadzētu būt pārliecināties, ka aizdevējs ir godīgas aizdošanas prakses piekritējs. Pārbaudiet atsauksmes internetā par konkrēto aizdevēju, tādejādi noskaidrojot aizdevēja reputāciju. LNKA mājaslapā ir iespējams pārbaudīt, vai aizdevējs ir saņēmis kreditēšanas licenci, bez kuras Latvijas Republikas teritorijā ar ātro kredītu izsniegšanu nodarboties ir aizliegts.

Lai arī ātrie kredīti parasti tiek ņemti situācijās, kad pēkšņi ir nepieciešami finanšu līdzekļi un nav īpaši daudz laika, lai izvērtētu visus tirgū esošos piedāvājumus. Tomēr ir būtiski veikt kaut vai nelielu izpētīt un salīdzināt vismaz dažus ātro kredītu piedāvājumus, tādejādi izvēloties izdevīgāko piedāvājumu.

Nekādā gadījumā nevajadzētu pieteikties kredītam, kuram nav nosakāma precīza procentu maksa. Ļoti iespējams, ka aizdevējs, kurš slēpj procentu maksu un citas kredīta izmaksas ir krāpnieks un no šādiem aizdevējiem un to piedāvājumiem vajadzētu izvairīties.

Jābūt īpaši uzmanīgiem sniedzot personīgo informāciju, tai ir jābūt precīzai un patiesai. Jāatceras, ka nekādā gadījumā nedrīkst atklāt savu internetbankas paroli vai kodus no internetbankas kodu kartes. Ātro kredītu izsniedzējiem no Jums ir nepieciešams Jūsu bankas konts vai atsevišķos gadījumos konta izdruka, taču nekādā gadījumā tie nedrīkst jautāt pēc paroles vai kodiem no kodu kartes.

Kredītam nevajadzētu pieteikties joka pēc vai tikai pārliecināties par to vai kredītu piešķirs vai nē. Nevajadzētu pieteikties lielākai kredīta summai nekā ir patiešām nepieciešams, jo par katru kredītā piešķirto eiro ir jāmaksā procentu maksa.

Nepiesakieties ātrajam kredītam, lai dzēstu kādas citas parādsaistības, jo šādā veidā Jūs iekulsieties vēl lielākos parādos. Dariet visu iespējamo, lai nenonāktu šādā situācijā. Piesakoties ātrajam kredītam, kārtīgi izvērtējiet tā nepieciešamību, kā arī atrodiet pēc iespējas izdevīgāku ātro kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *