Soļi, lai veiksmīgi paveiktu ieplānoto

Patīkami, ja izdodas viss, ko esi iecerējis. Protams, jaukas sajūtas pārņem arī tad, kad norisinās kāds pilnīgi negaidīts pozitīvs notikums. Tomēr plānota un iepriekš zināma mērķa piepildījumam piemīt īpaša burvība. Stratēģisks darbības plāns nav nekas brīnumains – ir vienkārši jāseko pieredzē un uzticamos padomdevējos balstītām norādēm. Protams, neviena stratēģija nav simtprocentīgi droša, bet mans mērķis nav Tev dot iedvesmu nevajadzīgi sapņainam lidojumam, bet gan pamudināt veidot reālu darbības plānu.

Jebkurai stratēģijai pamatā ir labi izvēlēts mērķis. Mērķim ir jābūt tik precīzi noliktam, lai tas pats par sevi varētu kalpot par dzinējspēku tā sasniegšanai. Tu kļūdīsies neskaitāmas reizes, līdz sapratīsi, kas ir vislabākais paņēmiens – Tavs „burvju triks” mērķa formulēšanā. Maza pamācība: mērķim jābūt definētam pozitīvā veidā (es vēlos palīdzēt/uzlabot utt.).

Kad mērķis izvēlēts, jānodefinē līdzekļi

Ja līdzekļu nepietiek, jāizstrādā to ieguves plāns. Nebaidies no naudas neesamības. Ar savu rīcību tu dod Visumam zīmi, cik nopietni ir Tavi nodomi. Materiālā nodrošinātība var ierasties no jebkuras, pat pilnīgi negaidītas puses.

Jāveic reāla rīcība atbilstoši rūpīgi izstrādātam plānam. Ja vēlies dibināt kopuzņēmumu, Tev sākumā jāsaprot, kā. Iespējams, jāaptaujā draugi un paziņas, kuriem ir pieredze uzņēmuma dibināšanā un tā sekmīgā pārvaldīšanā. Nauda pati atnāks pie Tevis, ja Tev būs plāns, kā to iegūt.

Apkopojums: veiksmīgs darba iznākums ir atkarīgs no perfekta mērķa uzstādījuma un rūpīgi izstrādāta plāna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *